.

.

Custom Name & Почетна Ѕид Decal, Изберете го Вашето Сопствено Име, Почетна и Фонт, Повеќе Големини и Бои, Обичај Девојка Име Ѕид Винил Decal Налепница, Ѕид Decal, Спална соба Декор?

Custom Name & Почетна Ѕид Decal, Изберете го Вашето Сопствено Име, Почетна и Фонт, Повеќе Големини и Бои, Обичај

DEN 335.52

Износ
Во продавницата.

За да ги најдете сите стилови во оваа серија, побарајте WHRFJU во полето за пребарување.Ова е целосно индивидуализира текст ѕид decal, користете тоа да го запишува детето име или можеби нешто друго.Премиум изложба-одделение винил филмови со Oracal, индустриски лидер во производство на винил.Лесно да се примени и може да биде чисто отстранета без да се оштети вашите ѕидови.Инструкции се вклучени со вашата нарачка.Име оркестарот за ѕид ви овозможува да изберете било името, бојата, фонтот од нашиот широк избор на фонт.Ако не ви се допаѓа некој од фонтови, проверете го нашиот други огласи да се најде на фонт ви се допаѓа.Ние обезбедуваме 120 фонтови.За да ги најдете сите стилови во оваа серија, побарајте WHRFJU во полето за пребарување.Најдобар Ѕид Decals и Налепници Наоколу!Овде, во JKena ние се стремиме да се обезбеди највисок квалитет на производот со најбрзиот пресврт и конкурентни цени.Нашите предмети се направи лесно DIY проект или подарок!Овој објект се состои од сопствени име и почетна печатени користејќи високо квалитетни, премиум, отстранлив, ѕид винил.На фонт и големина на името и почетна може да се прилагоди.Откако се применува на вашиот мазна, рамна ѕид, ова винил decal изгледа како да е насликана на.Совршен за деца имиња во нивната соба/расадник.Нашата Гаранција : Ние се гордееме на убави производи и да се стремиме кон совршенство.Се надеваме дека ќе го изберат за да го продавница со нас, а за возврат ние ќе се прошири 100% задоволството на клиентите гаранција.Среќен Шопинг! ~На JKena Тим рачно изработени во Њу Џерси, САД.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите