.

.

Пустината Природата Налепници 100-Pack,Gdaya Водоотпорен Винил Налепници Decals за Шише за Вода Мотоцикл возење Велосипед Скејтборд Багаж Лаптоп,Компјутер,Телефон,Патувањ

Пустината Природата Налепници 100-Pack,Gdaya Водоотпорен Винил Налепници Decals за Шише за Вода Мотоцикл возење

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Лесно да се отстрани и да не остава остатоци.3 инчен Карактеристики : налепници е 100% нов со висока дефиниција за печатење.Како да го користите : Чистење на површината и чувајте го немаат вода, а потоа се држи на секаде каде што ви се допаѓа. 【Убаво Лепило и Лесно да се Отстрани】Со добра лепило,во водоотпорен налепници нема да навивам и да падне.ТИЕ СЕ, ИСТО ТАКА, ОДЛИЧНО ЗА БОЖИЌ ПОДАРОЦИ.Користете ја вашата имагинација да се создаде DIY декорација.Започнете ја вашата DIY декорација.Тие се однесуваат на природа, животни, растенија, оди кампување,пешачење,качување,велосипедизам. 【Страшни Налепници за Различни Типови на Површини】Совршен за хидро колби, лаптопи, компјутери, телефони, скејтборди, велосипед, багаж, шишиња со вода, автомобили, огледала, списанија, аикидо и многу повеќе.На шише за вода налепници се водоотпорни, заштита од сонце,УВ отпорни, анти-брчки, безбедно и нетоксичен. 【Совршена Големина】Повеќе големини на VSCO налепници со високо видливи слика може да биде вметнат во различни места(околу 2 инчи - 3.【100 PCS Убава Отворено Налепници】Доаѓаат со 100 различни не-дупликат винил водоотпорен пустината природата на отворено налепници за хидро колба.На налепници може да биде, исто така, се пресели без никаков напор и без лепило остатоци на површини по отстранување.Заштита од сонце, водоотпорен и издржливи!Никогаш не се избледени надвор!Анти-брчки,безбедно и нетоксичен.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите