.

.

Астронаут Ѕид Налепница Отстранлив Големи Spaceman Ѕид Decal бебе соба Оркестарот Подарок за Деца Момче Девојка Спална соба Уметност Дома Декорација Mural Дизајнот на Енте

Астронаут Ѕид Налепница Отстранлив Големи Spaceman Ѕид Decal бебе соба Оркестарот Подарок за Деца Момче Девојка

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Ѕидот налепница : 23.6 инчен × 35.4 инчен(2 парчиња).Прикажување на димензиите на ѕидот : 47.2 инчен x 50inch, исто така, може да се држиме според вашите желби. 5 precut само лепило кора и се лепат налепници.Пак детска соба во мистериозниот универзумот.Лесно да се примени,да се придржуваат добро, пренослив и repositionable без оштетување на вашиот ѕид.Употреба во спални соби, дневни соби, прозорци,соби за играње, детската соба, студија, cloakroom, ходникот,расадници,Најдобро за момче или луѓе кои сакаат простор.Повеќе погоден за бела или светло-обоени ѕидови.Проверете дали ѕидот е чиста, сува и мазна пред примена на ѕид decal.Не се лепат на ѕидот decals да прашливи, скршени или влажни ѕидови.Простор за Роаминг, уникатна уметност и модерен дизајн во око-фаќање на mural.Децата сакаат работи за универзумот, галакси, и надворешниот простор.Ѕидот налепница во вселената, исто така, ќе се стимулира нивната имагинација на универзумот.Кога ќе примите како подарок, тие ќе бидат многу изненаден и се допаѓа.Совршен за секоја дневна соба и спалната соба.Совршена како подарок премногу.Цел 2 сега, 1 за вас, 1 за вашиот најдобар пријател.Еве што ќе добиете : 2 листови на 17.7" x 11,8" (45 см x 30 см) кора & стап отстранлив налепници.Вкупно 5 пред-намалување на налепници со црна и бела боја.Прикажување на димензиите на ѕидот : 47.2 инчен x 50inch, исто така, може да се држиме според вашите желби.Материјал : ПВЦ Посебна Забелешка : ве Молиме чисти прашината на ѕидот пред инсталирањето, во спротивно тоа е лесно да падне.Ве молиме користете топлина пиштол или други алатки ако треба да го отстраните, не користење на брутална сила, во спротивно ќе се оштетени ѕидот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите