.

.

BESPORTBLE 2 парчиња Светлина Switch Decals Пингвин Ѕиден Прекинувач Налепници Отстранлив Пингвин Ѕид Налепници за Кујна, Дневна Соба и Бања Детска Спална соба

BESPORTBLE 2 парчиња Светлина Switch Decals Пингвин Ѕиден Прекинувач Налепници Отстранлив Пингвин Ѕид Налепници

DEN 271.20

Износ
Во продавницата.

Тоа е исклучителна детали и парична казна изработка.Совршен за деца соби, како и бебето соби и расадник светлина префрлете се украси!.Симпатична цртан филм пингвините се префрлите налепница дизајн, креативни и уникатни.Лесно да се залепи, комбинираат налепница со своја идеја.Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, издржлив и практични.Description Are сте во потрага за симпатична switch налепници?Сакате да ги красат вашата соба се префрлите?Објектот ќе биде добар choicce.Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, издржлив и практични.Лесно се лепат директно на ѕид или било каква мазна површина сакате.Креативни пингвини дизајн е попривлечна од другите налепници.Карактеристики-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : ПВЦ.-Големина : 12.7x5.2cm.- Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, издржлив и практични.- Симпатична цртан филм пингвините се префрлите налепница дизајн, креативни и уникатни.- Тоа е исклучителна детали и парична казна изработка.- Лесно да се залепи, комбинираат налепница со своја идеја.- Совршен за дете соби, како и бебето соби и расадник светлина префрлете се украси!Пакет Including2 x пингвин switch налепница.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите