.

.

Wallpark Сина Простор Галакси Ѕид Налепница, Црна Дупка Вител 3D Прозорец Отстранлив Ѕид Decal, Децата Децата Бебе Дома Сала Расадник DIY Декоративни Лепило Уметност Ѕид Mural

Wallpark Сина Простор Галакси Ѕид Налепница, Црна Дупка Вител 3D Прозорец Отстранлив Ѕид Decal, Децата Децата

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

Големина : доаѓа во 1 лист, лист големина : 45см X 60cm.Материјал : хартија.Инструкции : Излупете Отстранлив, repositionable без штета на површината; Не се погодни за нерамна, груб, текстура површини.Користете го ова дома, канцеларија, детската соба, бебе соба, кујна, и никаде на друго место во рамките секунди.Лесно да се DIY!.Wallpark ѕид налепница носи уметност во својата соба, а исто така носи радост на сите, создавајќи дом полн со љубов, правење на вашиот живот повеќе колоритни и прекрасно.По добивањето на ѕид налепница, ќе може да се однесуваат на веб-сајтот слика ефект, а исто така може да се предизвик вашите креативност со правење на мала промена.Ве молиме кора & се примени на било рамни површини како што се насликани на ѕидовите или таванот, позадина, ковчегот, мебел, стакло, метал, или дури и во бањата, многу лесно да се DIY!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите