.

.

Злато Нане Julep Првенство, 400ml Нерѓосувачки Челик Коктел-Чаши Коктел Гимнастик за Коктели Мешани Пијалоци

Злато Нане Julep Првенство, 400ml Нерѓосувачки Челик Коктел-Чаши Коктел Гимнастик за Коктели Мешани Пијалоци

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

АПЛИКАЦИЈАТА СЦЕНАРИЈА : Нане juleps чаши се погодни за било која пригода, вклучувајќи семејни дружења, празници, денот на Благодарноста, свадби, родендени, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, јубилеи итн.ЕЛЕГАНТЕН ИЗГЛЕД : метал чаши beaded ивица дизајн го прави купот поубаво.Тоа го прави да се чувствуваат стилски и елегантен.Тоа е декорација за внатрешна и надворешна прослави, забави или свадба маси.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Коктел чаша додава еден допир на елеганција на вашиот бар серија или tabletop.Многу погодна за нане алкохолни пијалоци, коктели, и виски.Нека можете да уживате во пијалок удобно.МАЛИ И ПРЕНОСЛИВО : нерѓосувачки челик првенство е на располагање во розово злато и злато, со капацитет од 400ml, усна дијаметар на 8.7 cm/3.4 инчи, и висина од околу 11.8 cm/4.7 инчи.МАТЕРИЈАЛ : Вино, чаши се направени од храна одделение од нерѓосувачки челик, со користење на electroplating процес, со висока осветленост и висок ритам.На површината се третира со парична казна огледало полирање и може да се користи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите