.

.

Нане Julep Куп - Wentworth Pewter - 1/2 пивце со Слободни Гравирање

Нане Julep Куп - Wentworth Pewter - 1/2 пивце со Слободни Гравирање

DEN 576.00

Износ
Во продавницата.

Откачи pewter beaker, половина пивце капацитет.Нане Julep Првенство, Совршен подарок за виски или џин љубовник.Испорачува во картонска кутија идеја Свадба, Роденден, Годишнина подарок.Рачно изработени во Шефилд, Англија од страна на квалификувани pewter занаетчии.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите