.

.

HAILAN-H Електронски Тест 30V 10A Лабораторија DC Напојување Прилагодливи Лабораториски Извор на Енергија Дигитални за Телефонот Поправка +Краток Спој Заштита за Мерка (И

HAILAN-H Електронски Тест 30V 10A Лабораторија DC Напојување Прилагодливи Лабораториски Извор на Енергија Дигитални

DEN 1435.20

Износ
Во продавницата.

1.Имаат комплетен оперативен заштита функција. 2.Високо ефикасни,ниска бран,на мал волумен,мала тежина. 3.Дуплото прикажување на напон,струја,и висока прецизност. 4.Напон стабилизација,тековната ограничување,едноставна операција. 5.Dual напон на текст и лесен избор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите