.

.

VOYOAO Негативни Lon Воздух Purifiers за Домашна Канцеларија Десктоп Мини Преносни Воздух Овлажнител, Поддршка Батеријата или USB (Розова, 17×6.8 cm)

VOYOAO Негативни Lon Воздух Purifiers за Домашна Канцеларија Десктоп Мини Преносни Воздух Овлажнител, Поддршка

DEN 376.56

Износ
Во продавницата.

1. Мини ароматерапијата прочистувач на воздухот е направен од високо-квалитетна ABS материјал, кој има добра цврстина и стабилност.Не се лизга на дното може да се stably ставени на маса или humidified во автомобил. 2. На висока фреквенција atomization вибрации прави молекулите на водата брзо atomized, што го прави полесно за кожата да ги апсорбира.На atomized молекулите на водата може да се прочисти воздухот, погоден за дневна соба, спална соба, истражување и статистика. 3. Ароматерапијата може да се додаде за да се спречи комарци, го намалите стресот и да ги елиминираат заморот. 4. Со уникатни LED светлечки знаци, може да се користи како ноќ светлина да се создаде пријатна и романтична атмосфера. 5. За други информација за производот, ве молиме проверете чај прикажување слики.Слики и текстови ви даде појасно разбирање на нашите производи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите