.

.

USB Дома Навлажнувачи,1000ML Ултразвучно го исклучите Двојно Spout Ароматерапијата Навлажнувачи,Изградена-во 2000mA Батеријата долготрајни Humidify,Прочистување на Воздухот О

USB Дома Навлажнувачи,1000ML Ултразвучно го исклучите Двојно Spout Ароматерапијата Навлажнувачи,Изградена-во

DEN 1276.80

Износ
Во продавницата.

Многу погодна за спалната соба, спална, дневна соба, канцеларија, desktop, ноќта.5 WApplicable област : 10-20 плоштадот meters Recommended возраст : возрасни, youth Scope на примена : спална соба, дневна соба, купатило, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите