.

.

Herco 10192W Neoprene 1.5 Гума Браник со Вграден Челик за Миење - 2 компјутери

Herco 10192W Neoprene 1.5 Гума Браник со Вграден Челик за Миење - 2 компјутери

DEN 991.20

Износ
Во продавницата.

Висок квалитет заврши моделирани гума за контрола и вибрации изолација.Идеален за Апарати - Гитара Засилувачи - Говорник Кабинети.Озонската и хемиски отпорни за издржливост во која било средина. 1.5" дијаметар и 5/8" висина (види цртање за целосна димензии).Жолта Chromated заробеништво челик за миење со 5/16" дупка за безбедно монтирање.Врвен Квалитет на Гума, Neoprene Браник Метри од Hecht Гума Corporation.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите