.

.

КООРДИНАТОР Мини Fascia Пиштол Фитнес-Мускулна Relaxer Џеб Мини Fascia Пиштол Мускулите Масажа Relaxer

КООРДИНАТОР Мини Fascia Пиштол Фитнес-Мускулна Relaxer Џеб Мини Fascia Пиштол Мускулите Масажа Relaxer

DEN 647.76

Износ
Во продавницата.

Тоа одговара на вашата страст и стимулира вашата желба да се релаксираат.Каде е болка, притиснете каде да се ослободат вашите мускули замор.Адаптивно моќ регулатива.Мал и лесен за да го носите со вас.Исто така може да биде лесно да се контролира во смисла на релаксирање на цврсти мускули и обликувањето на телото.Моќта на владата : USBLife време : 1 час или more Function : мускулна relaxation Control метод : computer Applicable делови : целото тело muscles Massage техника : 8mm длабоко massage Massage контакти : 4 heads Gear позиција : 6 брзини 32 брзини 3 gears Body материјал : ABSRated фреквенција : 50hz Rated моќ : 20 WCertificate тип : Изглед патент CE FCC КС ФДУ ROHSCertificate Број : 01 Smart тип : Smart chip Motor тип : brushless мотор и моќни motor Rated напон : 24 VMotor брзина : 3300 Shell технологија : ABS+гума боја.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите