.

.

Силикони за Обновливи Pennis Ракави за Мажи Extender за Проширување Обвивка се Готви Прстен за Мажи 102125

Силикони за Обновливи Pennis Ракави за Мажи Extender за Проширување Обвивка се Готви Прстен за Мажи 102125

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Сензационални;Open завршено за вратило главата игра.Погоден за додавање на дополнителни возбудувања да се кити или задна врата.Мулти-Функција - Тоа може да се користи како c;ondom, исто така, може да се користи како Penie; extender, и можете да повторна употреба тоа многу пати.Кога играте со неа и да се договорат за да ја приклучат, тоа е многу безбедно.И тоа ќе ви донесе повеќе забава.Големина : Покаже како Слики,Супер еластичен Прстен големина Одговара за повеќето од Мажите.Дискретна пакување обезбедува вашата приватност.Ние се обезбеди задоволство загарантирана, било незадоволство со вас, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите очекувања.добредојдовте на нашата продавница!Нашата цел е вашето задоволство.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Ви благодариме!Материјалите кои се користат се меки и нежни, и се чувствуваат вистински.На свиленкаста текстура не е лесно да попуштат и е лесно да се чисти.Лесно да се работи, може да уживате во себе.Материјал : TPE Водоотпорен : да Тежина : 42 грама Овој производ е за лична употреба.За вашето здравје, тоа е препорачливо да не се меша со другите. ◆◆Најслатко и softest интимност носи најмногу автентична убавина ◆◆Може да се користи повеќе пати, ве молиме чиста и сува по секоја употреба.Нека ти се чувствуваат вистината на Sykes.Тајната пакување : никој не знае што таа ги содржи, тоа ќе бидат испратени до вас со дискретна пакување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите