.

.

КООРДИНАТОР Fascia Пиштол Мини USB Масажа Пиштол Мускулна Релаксација Massager

КООРДИНАТОР Fascia Пиштол Мини USB Масажа Пиштол Мускулна Релаксација Massager

DEN 722.40

Износ
Во продавницата.

Масти горење и обликувањето на артефакт, мулти-фацетирани слабеење и губење на тежината.Една рака контрола, интелигентно се прилагоди на вибрации интензитет за да се задоволат потребите на различните групи на луѓе.Висока-перформанси литиум батерија, континуирана масажа да се опуштите до крај.Ниско ниво на бучава операција, тивко и нежно без нарушување.Чисто физичка висока фреквенција на вибрации за да согорувате масти, што ќе ви овозможи да изгубат на тежина лесно.Напојување режим : полнење/напојување type Life време : 2 hours Function : Fascia gun Specifications : Копчето тип, LCD type Color : црна, сива, зелена, црвена, розова, white Control метод : handheld Model : KH-515 Brand : kh-515 Time на пазарот : 2021 Item Бр. : kh-515 Applicable делови : целиот body Massage техника : Shock Massage контакти : 4 Weight : 0.46 kg Gear позиција : 6 брзини. 32 gears Body материјал : plastic Rated фреквенција : 50 HZRated моќ : 30 watts Certificate тип : CECertificate Број : TLZJ19102420455 Intelligent тип : автоматски напојување-исклучување на protection Motor тип : четка motor Rated напон : 220v Motor брзина : 3300 Chip тип : Интелигентни текот-напон protection Shell процес : шприц.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите