.

.

Sunways Стакло Назад Случај Батеријата Врата со Пред-Намалување на Лепило на Случај Замена за LG V60 ThinQ 5G LM-V600 Елегантен Бела

Sunways Стакло Назад Случај Батеријата Врата со Пред-Намалување на Лепило на Случај Замена за LG V60 ThinQ

DEN 414.96

Износ
Во продавницата.

За LG V60 Thin Q 5 G LM-V600 Елегантен Бело Стакло Назад Случај Батеријата Врата со Пред-Намалување на Лепило на Случајот,Вклучувајќи Алатка за Полнење.Боја : Елегантен Бела.Пакет содржи : 1x LG V60 Thin Q 5 G LM-V600 Елегантен Бело Стакло Назад Случај Батеријата Врата со Пред-Намалување на Лепило на Случај. 1x Мини шрафцигер сет.ИМАЈТЕ на ум!Не Нуди Инсталација Настава ,делови е во целосна заштита пакет ,кој се избегне оштетување за време на превозот. [Стакло Назад Случај Батеријата Врата со Пред-Намалување на Лепило на Случај за LG V60 Thin Q 5 G ] Овој замена за LG V60 Thin Q 5 G LM-V600 Елегантен Бело е сосема нов и оригинален квалитет, поправка на вашиот скршен или дефект дел,Компатибилен со LG V60 Thin Q 5 G , совршено се вклопуваат за вашиот уред, да работат како оригиналот! [Строга Контрола на Квалитетот]замена е строго тестирање пред превозот, бидете сигурни дека нема почеток/нема мртви област/не мртва точка пиксели. [Целосна Заштита Пакет]делови е во целосна заштита пакет ,кој се избегне оштетување за време на превозот, Пакетот содржи : 1 x Стакло Назад Случај Батеријата Врата,1 X Мини шрафцигер алатка колекции [Како да Инсталирате]Ние препорачуваме професионална инсталација - делови оштетени за време на инсталацијата не се прифаќаат за враќање. [По продажба на Гаранција]Било каков проблем, ве молиме контактирајте sunways за решение,promiss ќе се сретне со вашето задоволство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите