.

.

[2 Pack] Назад Камерата Леќи од Стакло +Лепило Замена за полнење за Motorola Мото Z4 XT1980

[2 Pack] Назад Камерата Леќи од Стакло +Лепило Замена за полнење за Motorola Мото Z4 XT1980

DEN 164.88

Износ
Во продавницата.

100% Сосема нов и висок квалитет.Компатибилен со motorola z4. скршени/оштетени поклопец на леќите на камерата.Алатки и инструкции не се вклучени. 2 Назад Камерата Леќи Од Стакло + Лепило. 2 X Назад Камерата Леќи Од Стакло + Влажни/Сува Брише.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите