.

.

uxcell Здрав Назад Scratcher Чевли Рог Комбо Стап Backscratcher 2 Компјутери

uxcell Здрав Назад Scratcher Чевли Рог Комбо Стап Backscratcher 2 Компјутери

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

Нето Тежина : 44g; Справи се со Големина : 42cm / 16.5".Вкупната Големина : 47 x 4cm / 18.5" x 1.6" (L*W); Боја : Портокал.Име На Производ : Назад Scratcher.Пакет Содржина : - 2 x Назад Scratcher.Материјал : Пластика.Опис : Направен од пластични материјали, лесен и удобен за вашата секојдневна употреба.Назад Scratcher е најдобар избор за нула вашиот назад, добивање на ослободување на оние проблематично нервозни места, одлична за постигнување на оние тешко да се постигне места! .

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите