.

.

ZuPreem Природни Птица Храна за Мали Птици, 2.25 lb (Пакување од 1) - Направен во САД, од Суштинско значење Исхрана forr Parakeets, Budgies, Parrotlets

ZuPreem Природни Птица Храна за Мали Птици, 2.25 lb (Пакување од 1) - Направен во САД, од Суштинско значење

DEN 2336.64

Износ
Во продавницата.

Направени во САД специјално за Parakeets, Budgies, Parrotlets, Canaries и Finches.ЗДРАВА и ВКУСНА.Свежи, здрави, природно птица храна направени со зеленчук.Прецизно формулиран со есенцијални витамини, минерали и амино киселини вашиот птица треба секој ден за балансирана исхрана.ОД СУШТИНСКО ЗНАЧЕЊЕ ИСХРАНА.Збогатена со витамини, минерали и амино киселини.Се хранат секојдневно да се обезбеди основа на вашиот птица исхрана.Се ХРАНАТ СЕКОЈДНЕВНО да се обезбеди вашиот птица суштинска исхрана за здрава и балансирана исхрана.ГИ КОНВЕРТИРАТЕ ВАШИТЕ ПТИЦА ДА ВОДИТЕ ПОЗДРАВ НАЧИН НА ИСХРАНА.Конвертирање на вашите птица на храна што вклучува пелети е вреден напор за неговото здравје и добросостојба.Zu Preem е посветен на производство на иновативни, високо-квалитетни производи од 1967 година. Вашиот Finches, Parakeets, Budgerigars, Parrotlets и други мали папагали ќе напредува на овој Природен Премиум мешавина на пелети како што се обезбедува нивната секојдневна здраво, здрава и балансирана исхрана барања.Овие прецизно формулирани грутка форми се направени од високо сварливи житарици и зеленчук, природно се зачува и да се засилени со додадени витамини и минерали кои се од суштинско значење за вашиот папагали добро здравје и тие не содржат вештачки конзерванси.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите