.

.

Ekouaer Долго Nightgown Секси Целосна Лизга Sleepwear Лето без Ракави Nightshirt Лабава Chemise Дневна Фустани за Жени S-XXL

Ekouaer Долго Nightgown Секси Целосна Лизга Sleepwear Лето без Ракави Nightshirt Лабава Chemise Дневна Фустани

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

не пресврт или ограничување кога спиеш во тоа.Гроздобер и Pleated Дизајн - На nightgown за жените е дизајниран со шпагети ремени и V Деколте, кој flatters на womans форма, тоа ви овозможува да секси и привлечни.Ултра-меки, удобни и влага-wicking, Не-види-преку,Еластичен.Целосна должина nightgown е кул, удобен и атмосфера. ♥Мека и Дише Nightgown - На Ekouaer Sleepwear се направени од Добри ткаенина(95% Rayon, 5% Spandex) дека ќе заврши вашата кожа кул и пријатна ноќ, кој е Лесен,Дише ткаенина која не навремено колку што е 100% памук маица може да се направи. ♥Лабава Дизајн и Полите Страна Сплит - Нашите nightdress е дизајниран со Полите Страна Сплит, женски и ласкави hemline, дури и ако тоа е долга, се уште можете да шетаат слободно.Добредојдовте да контактирате со нас, ако има било какви проблеми, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. ♥Секси Женска Nightgown - Секси и елегантен nightdress карактеристики на шпагети ремени и V Деколте, кој flatters женска форма, тоа ви овозможува да секси и привлечни, без Ракави дизајн натпревар дарежлива рака дупка,Нека ти немаат товар во текот на летото, ви овозможува навистина да се релаксирате дома или lounging надвор.Лабава дизајн го прави ова Лето Целосна Лизга Сон се Облекуваат уште одлично се вклопуваат дури и ако сте слаби или fatter.Ако ви се допаѓа лесни, неврзан парчиња, а потоа ќе љубов оваа долго Nightshirt.Лабава Дизајн и Полите Страна Сплит - Ekouaer Лесни Nightgown дека е скромен доволно за да се носат низ куќата пред луѓето без градник.Мека и Дише Секси Nightgown - Мека и Убаво квалитет, лабава одговара nightgown.Многу убави и ласкави.Не постои начин да се прилагодите ремени, но многу ласкави сече низ биста спречува девојките од виси надвор.J-Клип затворање.ВНИМАНИЕ - Ова секси nightgown се лабава-фитинг, ако сакате да ги собере повеќе внимателно, можете да изберете големина помала од вообичаената.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите