.

.

Ekouaer Жените Nightgown Долго Sleepshirts Краток/Долг Ракав Sleepwear Целосна Должина Henley Сон се Облекуваат Со Џебови S-XXL

Ekouaer Жените Nightgown Долго Sleepshirts Краток/Долг Ракав Sleepwear Целосна Должина Henley Сон се Облекуваат

DEN 647.76

Износ
Во продавницата.

Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex. 【Одличен Подарок】Оваа жена повик за спиење фустан е наменета да им даде на клиент години на употреба.Повеќето сладок подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка, или пријател.Совршен за жените носат дома.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите