.

.

PNAEONG Жените Памук Nightgown Sleepwear Кратки Ракави, Маица Повик за Печатење Sleepdress

PNAEONG Жените Памук Nightgown Sleepwear Кратки Ракави, Маица Повик за Печатење Sleepdress

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

✿СИМПАТИЧНА, ПРЕМИЈА & ТРАЈНИ Ноќ т-маица, фустан за жени (сон) доаѓа во широк спектар на бои и симпатична отпечатоци.S - Градите 37", Должина 35", Рамо 15".Бесплатно-спектар, одговара дека не се држат до вашето тело.Изработени од 100% џерси поврзана памук, нашите т-маица nightgown е исклучително мека и нежна на вашата кожа. ✿УДОБНОСТ цела НОЌ ДОЛГА и широка и пространа дизајн во џерси поврзана ткаенина со долги ракави, средината на коленото должина, и pullover стил, нашите nightgown одговара на сите телесни типови и овозможува слободно-опсег на движење на вашето тело — удобно се вклопуваат nightgown облека за жени.COLORFAST и СМАЛИ-ДОКАЗ т-маица nightgowns за жените може да биде лесно машина изми без било страв на штета!.Една чеша тука и пот печ има — сатен и полиестер nightclothes не само што е непријатно, но, исто така, да ве спречи да спие мирно.Добар квалитет страна крои со совршено наредени hems дека нема да откријат или кавгата.Само идеален минимални и светла облека за вас за спиење!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите