.

.

Ekouaer Жените Nightgown Долго Sleepshirts Краток/Долг Ракав Sleepwear Целосна Должина Henley Сон се Облекуваат Со Џебови S-XXL

Ekouaer Жените Nightgown Долго Sleepshirts Краток/Долг Ракав Sleepwear Целосна Должина Henley Сон се Облекуваат

DEN 647.76

Износ
Во продавницата.

Покрај тоа, ноќна кошула има две џебови што е погодно да се одржи вашиот паметен телефон, слушалка, закуски, или други потреби.Па тоа е добра идеја како голем роденден, Божиќ, денот на Благодарноста или одмор подарок за вашата мајка, жена, сестри и пријатели.Две џебови на двете страни на loungewear.Направени од елегантен полиестер со неколку spandex ткаенина, оваа жените спијат фустан е еластичен дише и издржливи.Еластичен материјал, многу пријатна да се носат, може да се соберат луѓе од сите различни личности.Материјал : 95% Rayon, 5% Spandex.Може да се стави вашите раце во вашите џебови, или извршување на некои мали предмети, чисто и удобен.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите