.

.

Анкетирање на Призма, Сите-Метал Еден Навалите Призма Со Мека Торба за Земјиште Анкетирање Призма за Leica Вкупно Станици

Анкетирање на Призма, Сите-Метал Еден Навалите Призма Со Мека Торба за Земјиште Анкетирање Призма за Leica

DEN 1679.76

Износ
Во продавницата.

Истражувањето Призмата на Ефективна дијаметар : 64mm.Анкетирање Призмата на форумот 0/-30 mm.Истражувањето Призмата Опремени со прилагодливи месинг конектор.Истражувањето Призма Со 5/8" x 11 aluminun тема.Истражувањето Призма со Мека заштитени Случај да Бидете Сигурни дека вашата Призмата Безбедно. • Ефективна дијаметар : 64mm. • Призмата на форумот : 0/-30мм. • Опремени со месинг конектор и knob. • Со 5/8" x 11 нерѓосувачки челик тема. • Пакување : Мека торба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите