.

.

Acculove Ноќ Светлина Проекторот со Тајмер Музичка Ѕвезда Ноќ Светлина Проектор за Деца Далечински Бебе Проектор Светилка Ротирачки Деца Ноќ Светла за Спалната соба 7

Acculove Ноќ Светлина Проекторот со Тајмер Музичка Ѕвезда Ноќ Светлина Проектор за Деца Далечински Бебе Проектор

DEN 695.76

Износ
Во продавницата.

Забелешка : за далечинска контрола треба да се инсталира 2 AAA батерии (не се вклучени). 【Вграден во 18 Мека Музика】 Придружувани од 18 прекрасни песни, можете да одредите јачина на глас нагоре/надолу и последните/наредните песни како ви се допаѓа. 【НАЈДОБАР ПОДАРОК】 Оваа ноќ светлина е совршен подарок за дете спална соба. 【5 Светлосни Ефекти & Remote Режим】 ѕвезда ноќ светлина доаѓа со 5 различни светлосни ефекти имено, сина, жолта, бела, зелена и црвена боја.Далечински управувач го прави полесно да се користат проекција светла. 【7 Проектор Филмови & 360 Степен Ротација】ѕвезда ноќ светлина за деца доаѓа со седум изборни филмови.На 360-степен ротари проекција светилка ја прави нашата проекција лента повеќе колоритни и погоден за роденден или семејство страни.Овие филмови вклучуваат : среќен роденден, магичен планета, ѕвездена ѕвезда, констелација, месечината, снимање starand и подводен свет.Создадете пријатен и релаксирачки спиење искуство за деца, да се смири и удобност децата да спијат, исто така, совршен за возрасните за да се постигне релаксирачки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите