.

.

2021 Вести Простор Светилка Ноќ Светлина Ракета Светилка,Нови Започна 3D Печатење на спејс Шатлот Светилка Ноќ Светлина,Креативни Ноќ Светлина за Детска Спална соба ?

2021 Вести Простор Светилка Ноќ Светлина Ракета Светилка,Нови Започна 3D Печатење на спејс Шатлот Светилка

DEN 1363.20

Износ
Во продавницата.

2021 Вести Простор Светилка Ноќ Светлина Ракета Светилка -Нова Lauched 3 D Печатење на спејс Шатлот Светилка Ноќ Светлина.Добие светилка која ќе ја испратите вашата очекувањата на љубителите!.Cutest простор светилка што некогаш ќе видите дека е совршен, веднаш до креветчето,во канцеларија,во спалната соба како nightlight или дури и на бебе туш или роденден.Овој астронаут простор-led светилка има стотици комбинации на бои и повеќе начини на кои ги промените боите и заличи вашиот ден(;Ова е простор светилка за да светне вашиот!.Изгледа убава и ноќе, како и денот.Добие светилка дека ќе ги испрати вашите очекувања за !Cutest простор светилка што некогаш ќе видите дека е совршен, веднаш до креветчето,во канцеларија,во спалната соба како nightlight или дури и на бебе туш или роденден.Овој астронаут простор-led светилка има стотици комбинации на бои и повеќе начини на кои ги промените боите и заличи вашиот ден(;Ова е простор светилка за да светне вашиот!Изгледа убава и ноќе, како и денот.достапни како well Product Спецификации : 3 D Испечатени Ракета Lamp Lamp : Светилка : Вграден-во полимер Lithiumcapacity : 800m Ah Voltage : 3.7 VCharging време : 2-3 hours Light ќе трае 6-10 часа откако charged Interface : Микро USBPackage Листа : 1 X Ракета Lamp1 X USB Cable1 X Корисникот Manual This производ, обично се спроведуваат во рок од 7-15 дена и се врати безусловно во рок од 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас како ви одат, ви благодариме!Ако ти го даде како подарок или Божиќни претстави на вашата пријателка, пријател, љубовник, соученичка, наставник, девојка, ве молиме контактирајте ме и јас ќе брод за вас во подарок пакување!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите