.

.

Под Кревет Светла Сензор за Движење, illumiForce Движење се Активира Кревет Светлина, 5ft Автоматски Исклучи Dimmable LED Лента Ноќ Светлина за Детска Спална соба,Скалите,Крали

Под Кревет Светла Сензор за Движење, illumiForce Движење се Активира Кревет Светлина, 5ft Автоматски Исклучи

DEN 695.76

Износ
Во продавницата.

【Паметни и Ефикасна】 Нема повеќе се бореа и сопнување во темница.Овој сензор за движење светлото само се пали кога ќе треба и автоматски се исклучува кога не.Спаси голем на вашата енергија. 【Прилагодливи Тајмер & Dimmer】 Кој се прилагодува поставки за да го поставите колку светлина ти треба(10%-100% осветленост) и колку долго светлото да остане вклучено (30 години, 130s, 380s опционално). 【Алатка Бесплатна Инсталација】 Овој комплет доаѓа со се што е потребно за инсталација, нема алатки потребни. 【Повеќе Apllications】 Тоа не служи само како под кревет осветлување, исто така се идеални за места како купатило, кујна, креветчето, плакар, ходникот, гаража и повеќе.Одличен помошник за стари лица и деца во текот на ноќта. 【Производ Гаранција】 Погодни за двојно страна под кревет осветлување.Една година гаранција и 45 дена пари назад gurantee.Услуги на клиентите се достапни 24/7.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите