.

.

3D Светлина FX Star Wars Хан Соло 3D Деко Мини-Големина LED Ѕид Светлина

3D Светлина FX Star Wars Хан Соло 3D Деко Мини-Големина LED Ѕид Светлина

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

Официјално Лиценцирани од страна на 3 D Светлина FX.Cordless, може да се постави било каде во собата.Батерија управувана, 2-AAA батерии (Не се вклучени). 3 D Попуштат Налепница Вклучени.Го прави голем дар!.Видете ја вашата омилена Ѕвезда Војни ликови како тебе никогаш не сум видел пред нив!Сакана и new Star Wars ликови се доаѓа до вашиот дом во еден нов начин.Овие cordless, батерија управувана декоративни ѕид светлата се појави да се пробие на вашиот ѕид со забава 3 D разбиена ефект.Тие се едноставни за инсталација и КУЛ - никогаш не добивање на топла на допир.Со заштеда на енергијата LED светилки, вие ќе уживате во тоа, за неколку часа, без воопшто да треба да ги промените светилки.Зема 3-АА батерии (не се вклучени).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите