.

.

Mosichi Симпатична Кинеската Хороскопски Животински Облик LED Трепка Боја се Менува Оркестарот Ноќ Светлина Ox

Mosichi Симпатична Кинеската Хороскопски Животински Облик LED Трепка Боја се Менува Оркестарот Ноќ Светлина

DEN 74.16

Износ
Во продавницата.

Материјал : ПВЦ.Карактеристики : Кинески Хороскопски Знак, Декоративни Светилки, Подарок.Меки и удобни светлина, боја автоматски се менува цело време.Идеална за спалната соба, дома, барови, кафулиња, ресторани, свадба, забава и други романтични места.Кинески хороскопски знак, симпатична и значајно.Висина : 5cm - 7cm/1.97" - 2.76" (Прибл.) Ширина : 4cm - 6cm/1.57" - 2.36" (Прибл.).Пакетот Вклучува : 1 x Ноќ Светлина.Спецификации : Мека и удобно светло, боја автоматски се менува цело време.Идеална за спалната соба, дома, барови, кафулиња, ресторани, свадба, забава и други романтични места.Кинески хороскопски знак, симпатична и значајно.Точка Име : Ноќ Светлина Материјал : ПВЦ Моќ : 1 W светла Боја : Блескави, Бојата се Менува Извор на Енергија : 3 x AG10 Копчето Батерии(Вклучени) Карактеристики : Кинески Хороскопски Знак, Декоративни Светилки, Подарок Висина : 5cm - 7cm/1.97" - 2.76" (Прибл.) Ширина : 4cm - 6cm/1.57" - 2.36" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Ноќ Светлина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите