.

.

Linomo Ѕвезда во Облик на LED Ноќ Светлина Светилка Лубеница во текот на Летото Авто Senor Nightlight Приклучете за Деца Возрасни Момчиња и Девојки Спална соба Оркестарот

Linomo Ѕвезда во Облик на LED Ноќ Светлина Светилка Лубеница во текот на Летото Авто Senor Nightlight Приклучете

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Вклучува : Една ноќ светлина во пакет.Светлината Параметри : Напон : AC напон 220 V-50 Hz; Електрична Струја : AC 0.02 A; Моќност : 0.2 W, реално ниска енергија.Карактеристики : светлината автоматски се продолжува кога мракот и да го исклучите кога вашиот простор станува светла од сончева светлина, што е огромен погодност.Се применуваат : бања,спална соба,ходникот,скали,кујна,дневна соба, совршена за да се даде како мал подарок како што е поставен за секоја соба.Забелешка : ве Молиме да го потврдите купувањето на Linomo продавница, и ако имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас.Вклучува : Една ноќ светлина во package Light Параметри : Напон : AC напон 220 V-50 Hz; Електрична Струја : AC 0.02 A; Моќност : 0.2 W, реално ниска energy Features : светлината автоматски се продолжува кога мракот и да го исклучите кога вашиот простор станува светла од сончева светлина, што е огромен convenience Apply : бања,спална соба,ходникот,скали,кујна,дневна соба, совршена за да се даде како мал подарок како што е поставен за било room Note : ве Молиме да го потврдите купувањето на Linomo продавница, и ако имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите