.

.

BEZOX Callus Хлапак за Нозете Callous Смена, Нога Жилет Педикир Нож Вклучува Првут Сад со 10 КОМПЈУТЕРИ Callous Тример Ножеви

BEZOX Callus Хлапак за Нозете Callous Смена, Нога Жилет Педикир Нож Вклучува Првут Сад со 10 КОМПЈУТЕРИ Callous

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Не дозволувајте тоа да се случи да ви.Нашата нога callus scrubber е справи со е направен со пластика за лесен и удобен задржете.ПОДОБАР СТИСОК ЗА ВАШАТА УДОБНОСТ – Искуство лесен callus/кожата стружење со помалку рака замор.ОНА што Е ВНАТРЕ – сега може да се каже good bye со проблематични и сува кожа – за долго време.Нашите callus нож има првут складирање кутија која може да се спречи првут/callus од летаат наоколу и удобен за вас да добиете екстра callus сечилото секогаш кога ви треба.Ние дизајн со безбедноста на ум со нашите остар жилет сечилото кои можат ефикасно да се отстранат дебели callus, без повреда на вашите раце или нозе.НАПРАВИ МАЗНА Не ќе страдаат од сува кожа и calluses?Ако е така, нека BEZOX Callus Хлапак биде вашиот инстант решение.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите