.

.

SKINATURE ГРИЖА Нога Пилинг Маска, 1 Пакет на Exfoliating Нога Маска за Испукани Потпетици и Мртвата Кожа, Calluses Смена - придавам Влогови и Поправка Груба Потпетици

SKINATURE ГРИЖА Нога Пилинг Маска, 1 Пакет на Exfoliating Нога Маска за Испукани Потпетици и Мртвата Кожа,

DEN 95.76

Износ
Во продавницата.

【Навлажнувачки】SKINATURE ГРИЖА Нога Пилинг Маска, со посебен нога маска формула, можат ефикасно да ги отстраните мртвите кожата и да разлиствам нозете и за подобрување на сува, груба и испукани подножјето на кожата.Направи бањата за нозете, подобрување на кожата, виталноста и негуваат кожата, особено во сувата сезона.Направи вашата нога кожата помазна. 【Лесен за употреба】погоден за носене sock дизајн.Тоа лесно може да се носи на нозете, не се плаши од испаѓање, и да се осигура дека нозете примање на влага во сите круг начин.По употреба, мртвите кожата ќе почне да се падне во рок од една недела во нормални околности。. 【Доволно големина】Секој пакет содржи еден пар на нога маски, 12 инчи долго, и се вклопуваат до големината 13 метри.Тоа може да се користи од страна на мажите и жените е погоден за повеќето форми и големини на нозе. 【Мерки на претпазливост】 не се користи за време на бременост или лактација; Проверете алергиски состојки; не се користи со рана на ногата. 【Идеален подарок】 ако пријатели страдаат од сува, груба и испукани подножјето на кожата, што ќе биде добар избор за подарок за нив да се доживее чувство на мазна подножјето на кожата.Големина На : 1 Пакет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите