.

.

fayengan Боречки Вештини Taekwondo Чевли Спорт Бокс Карате, Кунг Фу Taichi Лесни Чевли за Возрасни и Деца (Боја : Бела, Големина : 39 ЕУ)

fayengan Боречки Вештини Taekwondo Чевли Спорт Бокс Карате, Кунг Фу Taichi Лесни Чевли за Возрасни и Деца (Боја

DEN 2112.00

Износ
Во продавницата.

Класичен дизајн : Иновативни горниот дел, со користење дише горниот материјал да се игра функционална улога и да се обезбеди удобно спорт.Одлична изработка и повеќе шевовите заедно тензија поени обезбеди високи перформанси и траен квалитет.Лесен и дише : специјално дизајнирани за taekwondo, бокс, кунг фу и таи чи.Носат тоа, вие ќе се чувствувате многу светлина, па ќе може да се фокусира на обука.Против пролизгување еластичност : Овој производ користи високо-квалитетни ѓон, задебелена против пролизгување, мека еластичност, давајќи ви удобно носење искуство.Различни големини : Постојат различни големини за да изберете од, погодна за возрасни и деца, и за мажите и за жените.Мекост, исто така може да се користи како трчање или спортски чевли.Погоден за обука : едноставен и класичен дизајн, добар квалитет, што го заслужуваат тоа.Големина : 39 ЕУ | Боја : Бела.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите