.

.

adidas СМ II Ниска Намали Боречки Вештини Taekwondo, Карате и Kungfu Чевли

adidas СМ II Ниска Намали Боречки Вештини Taekwondo, Карате и Kungfu Чевли

DEN 1918.80

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Кожа за ѓон.Лесни издржливи сепак, овие чевли се идеални за тешки вежби или повик носат.Екстра лесно и мека кожа изградба.Еден чипка дизајн врвот со стожерот единствена за зголемена мобилност.Бела со црни ленти.Големини се во машка НИ големини.Жените цел 1 големина помала.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите