.

.

Kuryakyn 4071 Мотоцикл Нога Контрола Компонента: Мини Оружје за Ergo II Крстарење Месеци, Хром, 1 Пар

Kuryakyn 4071 Мотоцикл Нога Контрола Компонента: Мини Оружје за Ergo II Крстарење Месеци, Хром, 1 Пар

DEN 1706.16

Износ
Во продавницата.

Направени од издржлив хром.Го прилагодите вашиот нога поставување колче.Користење со Ergo II Крстарење Месеци.Вклучува (2) Хром Мини Оружје за Ergo II.Обичај се вклопуваат за употреба со повеќе мотоцикли користење : Kuryakyn Ergo II Крстарење Месеци (исклучува Ergo II со LED Крстарење Одбори и Ergo II Крстарење Одбори).На Kuryakyn 4071 Мини Оружје за Ergo II, во Хром.Користете ја оваа ставка за да го прилагодите вашиот нога поставување колче.Вклучува (2) Хром Мини Оружје за Ergo II.На Kuryakyn 4071 Мини Оружје за Ergo II се обичај се вклопуваат за употреба со повеќе мотоцикли користење : Kuryakyn Ergo II Крстарење Месеци (исклучува Ergo II со LED Крстарење Одбори и Ergo II Крстарење Одбори).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите