.

.

Песната Footbath Уред Нога Yutouya Нога Бања Барел - Масажа Footbath Кофа Цврсто Дрво со капак Топлина мијалник Складирање Бања спа Барел Нога Рефлексологија Нога Кофа (Боја : A)

Песната Footbath Уред Нога Yutouya Нога Бања Барел - Масажа Footbath Кофа Цврсто Дрво со капак Топлина мијалник

DEN 1334.40

Износ
Во продавницата.

▲ [Ве молиме да се релаксираат вашите стапала кога сте на кафе.На крајот од денот, да се намали заморот се впие нозе. ▲ безбедност дизајн : во Споредба со електронски дизајн, оваа кадата не е само евтин и безбеден, но, исто така, постои ризик од истекување и бучава, по прифатлива цена, ги има истите карактеристики како и електронска опрема. ▲ подножјето на када ублажување на заморот на телото, ублажување на заморот на нозете. ▲ употреба на преносни, дрвена нога бања барел, или лесно да се движите, можете лесно може да го носи. ▲ Забелешка : Овој производ е направен од природно дрво, текстурата може да биде малку поинаков од сликата. ▲▲▲ нога бања, се опушта мускулите и дел од замор и имаат тенденција да се заборави на телото, тоа им помага да се ублажи.Нога Бања им помага циркулацијата на крвта, додека се грижи за вас во удобноста на вашиот дом.Топла вода се загрева на студени нозе, вибрации е да се опуштите мускулите, тетивите, лигаментите.Пена е чист, свеж, кога тоа е detoxified, јас се чувствувам топлината на водата.Масажа нога бањата е идеален за оние кои се проблем во нога.Материјал ★ : Дрво material The нивото на водата : 26 CM на врвот на◆ дебели Barerufupu е фиксен, има трајни, рѓа, тешко да се пробие, падна тешко.◆ удобно нога бања - подобро тенџере на нога, повеќе сеопфатна заштита, да го намали притисокот на зглобовите се изложени, и да се намали заморот.◆ Нога Нега Терапија - впие нозете во пролет, ќе се стабилизира со зголемување на сонцето; впие нозете ваши во текот на летото, на лето на влага може да хит нив; нога во есен, белите дробови, и се впие цревата; нозете во wintersoaked, топло тело[Забелешка] за производи кои се направени од природни дрва, текстура има случај каде што сликата малку поинаква.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите