.

.

Wxliner Нога Када за Впива Нозе, Foot Spa Педикир Слив Дебели Здрав Дрво Нога Бања Барел, за Дома Впива (Боја : Дрво Боја)

Wxliner Нога Када за Впива Нозе, Foot Spa Педикир Слив Дебели Здрав Дрво Нога Бања Барел, за Дома Впива (Боја

DEN 2371.20

Износ
Во продавницата.

★ Еколошки и материјали : изработени од дрво и со природни вуди арома. ★ Здрав метал барел дизајн : може ефективно барел од се повеќе издржливи и водоотпорен;. ★ Нога бања може да помогне во олеснување на замор, тоа е вашата дневна спиење, нека одат на уморни, летање расположение. ★ Според дизајнот принципот на телото и acupoints, да ви помогне циркулацијата на крвта и ослободување на заморот преку масажа.Добредојдовте на Wxliner продавница* После напорен ден, половина час пред спиење со топла вода впива нозете може да се рече дека да се биде најдобар медицински метод.Тоа ја олеснува нервни релаксација, ја олеснува брзи промени на расположението, ја олеснува секојдневниот стрес на работа, и убави и кожата.◆ Материјал : дрво◆ Големина : барел висина : 36cm◆ Стил : дрвени барел◆ Применливи сцена : масажа, хотел, семејство, нога бања сауна★ Совет : 1. При користење на дрвени кофа за прв пат, потребно е да се впие 60% од водата во дрвени кофа за 8 часа да се врати на нормално содржината на влага на дрвени буриња и продолжување на работниот век.2. По секоја употреба, канализационен во цевката треба да биде исцедена во време и печете го со чиста вода за да се спречи дрво од апсорбирање на отпадни води, забрзува стареењето, или, и влијае на работниот век на барел.★ Забелешка : ● За грешка е 1 - 2 cm поради различни рачни мерни методи.● Поради недоволна светлина, производот и сликата може да има слаб боја.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.● Општи времето за испорака е 10 - 15 дена, 30 дена, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите