.

.

LYRZUYU Метарски Базен за Возрасни,Нога Бања Спа Кадата,Нога Впие Кофа,Нога Када за Впива Нозе,Дрво Кофа за Педикир (Големина на : A)

LYRZUYU Метарски Базен за Возрасни,Нога Бања Спа Кадата,Нога Впие Кофа,Нога Када за Впива Нозе,Дрво Кофа за

DEN 4603.20

Износ
Во продавницата.

Nvironmental Материјали: направена од цврсто дрво, со природни вуди арома.Дрво може да се задржи топла вода за долго време и да заштедите вода.Нога бања може да се отфрли ладно влага, промовирање на метаболизмот, убавина, олеснување на замор и подобрување на спиење.Високо квалитетен челик барел обрачот, издржлив и не hooping, нема рѓа.Лесна спојување технологија, инкрустирани барел дното, нема вода истекување.Добредојдовте на нашиот магазин, сите високо-квалитетни производи и ниски цени за да се исполнат вашите барања!Кога ќе го користите,верувам дека ќе љубов нашата нога впие бања, Тоа ќе ви помогне да се намали заморот, крајот на вашиот ден, и во голема мера ќе им помогне на вашиот сон.Опис : - Трајни и цврсто дрво со природна арома на дрво - Длабоко дизајн, длабока вода може да се впие целата нога - Совршена алатка за нозете замор олеснување и опуштање.- Материјал : Wood Package Вклучува : 1 Парче дрво нога basin Note : ве Молиме овозможи 1-2cm(0.4-0.8 инчен) големина на разликата се должи на мерење.Ви благодариме!Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Бидејќи транспорт процес ќе биде Краток вода, по приемот на производот, потребно е да додадете вода и оставете го тоа за околу 5 дена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите