.

.

20pcs Noisemakers Blowouts Партија Рогови најголемиот Дел Играчки Роденден Услуги Години Партија Noisemakers Партија Додаток Награди Деца Партија Свирки Streamers(случаен Боја) Свирче

20pcs Noisemakers Blowouts Партија Рогови најголемиот Дел Играчки Роденден Услуги Години Партија Noisemakers

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

ФУНКЦИЈА : Одлична за донесување на внимание на секој повод.ПРИМЕНА : Компресори гаранции за да се направи вашата партија ЛАДИЛНИКОТ и ПОГЛАСНИ ,исто така, одлично за Нова Година партија,изненадување партија,роденден услуги,божиќ партија и така натаму.ПОВОД : Тие доаѓаат во избрани бои на било каква свеченост.Удар и Удар, ослободување на сите на вашиот ентузијазам во возбудлива страни.МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на пластика и хартија.Издржливи и не е лесно да се биде солза.ДИМЕНЗИЈА : Секоја хартија свирче noisemaker мерки во 7.5 cm/3." во тек-up должина; секој tassel noisemaker blowout мерки во 20cm/8" во должина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите