.

.

PRETYZOOM 12pcs ноќта на Вештерките Рака Clapper Noisemakers Тиква Печатење Навиваат Проп Партија Материјали Играчки, Подароци Избрани Боја Партија Услуги

PRETYZOOM 12pcs ноќта на Вештерките Рака Clapper Noisemakers Тиква Печатење Навиваат Проп Партија Материјали

DEN 1435.20

Износ
Во продавницата.

Ноќта на вештерките Noisemakers е направен од материјал со светла боја и печатење.Произведе звук додека clapping тоа, сигурно ќе се забавуваат во партии или концерт итн.Одлично за carnivals, ноќта на вештерките, jubilees, и возбудувања, танц и слично.Уживајте без ограничување и одржување на clapping звук пополни местото.Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, monitor' s светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите