.

.

STOBOK 50 Компјутери Партија Blowouts Деца Деца Партија Новина Играчка Multicolor Роденден Услуги 11cm Noisemakers Cheerleading Реквизити

STOBOK 50 Компјутери Партија Blowouts Деца Деца Партија Новина Играчка Multicolor Роденден Услуги 11cm Noisemakers

DEN 1500.00

Износ
Во продавницата.

Го прави голема врева кога разнесени во, ја поврати кога не удар.Подготви бучава со овие блескави дува и додадете виталност на партијата.Погоден за пантомимичари топката, карневал, роденден и свадба.Тоа може да се користи постојано, удар свирче и свирче ќе се даде на звук на навива.Издржлива пластика, дува змеј свирки, може да стојат носат и солза, и може да создаде весела атмосфера за партија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите