.

.

Amosfun Партија Blowouts Роденден Blowouts Свирки Нова Година Партија Noisemakers Смешно Партија Услуги Детска Играчка Goody Торба Stuffers (Кловн)

Amosfun Партија Blowouts Роденден Blowouts Свирки Нова Година Партија Noisemakers Смешно Партија Услуги Детска

DEN 1557.60

Износ
Во продавницата.

Го прави голема врева кога разнесени во, ја поврати кога не удар.Blowouts бучава креаторите на светли бои, светне празнична и возбуден партија време.Совршен за роденден, ноќта на Вештерките, свадба, карневал, празник партии, спортски настани, итн.Смешни навива реквизити и партија услуги за деца, лесен за употреба, го изнесам смеа и радост.Изработени од квалитетна и еко-пријателски пластичен материјал, безбедно да се користи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите