.

.

KXJSMAH Нокти-Совети 24Pcs Црвено Вулкан Сјајна Прав Pendant Синџир Средината на Должината Лажни Ноктите со Дизајни Жените погоден за носене Целосно Покривање Лажни Нокти, ?

KXJSMAH Нокти-Совети 24Pcs Црвено Вулкан Сјајна Прав Pendant Синџир Средината на Должината Лажни Ноктите со

DEN 644.88

Износ
Во продавницата.

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Количина : 24pcs+2g Лепак. 1. Моден Тренд Дизајн, чиста боја шема, нека ви биде полна со млади и charm2. Лесен за употреба, совршена декорација и долготрајни да те направи нокти изгледаат многу повеќе гламурозна и beautiful3. Дизајн свој ноктите за свадба, партија или викенд датира, совршен избор за вашите нокти fashion4. заштита на животната средина, не му наштети на hand5. Прекрасен подарок за себе или за вашите женски friend6. Безбедноста на вашите природни нокти, заштита на животната средина, не боли раката.Лажни нокти патувања без опасни хемиски process7. Совршен за свадби, игри, запознавање, тие се исто така погодни за ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените и други манифестации. 8. Целосна помине дизајн, практични должина, прави вашите нокти тенок и има многу реални или барем професионални look9. Тие изгледаат многу природни и убаво да го држите боја без одвојување или streaking, со што на вашата страна магична и stylish10. Погодна за Секој skin11. Убава, едноставно, атмосфера, погоден за сите видови на occupations Specifications : Име : Лажен Nails Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакет се Вклучени 24 PCS*Лажни Ноктите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите