.

.

uxcell Коса Edge Cutting Козметички Маникир Нокти Clipper Тример Машина Тон Сребро.

uxcell Коса Edge Cutting Козметички Маникир Нокти Clipper Тример Машина Тон Сребро.

DEN 143.76

Износ
Во продавницата.

Име На Производ : Ноктите Clipper;Главен Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Главната Боја : Сребро Тон;Големина (кога свитканите) : 6.2 x 1.2 х 1.2 см / 2.4" x 0.5" x 0.5" (L*W*H).Сечење Ширина : 0.7 cm / 0.27".Нето Тежина : 16g.Пакет : 1 x Помине Clipper.Сребрен тон нерѓосувачки челик полиран количка за маникир нокти clipper, коса машина дел е силна и обликувани за клипинг на ноктите.Со дупка на clipper крајот е лесно да се откажам од вашиот keychain, лесно да ги носите, одлична за дневна нокти маникир употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите