.

.

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 15 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers за Мажи Жени Ноктот Clippers Pic1

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 15 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

DEN 598.80

Износ
Во продавницата.

На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки челик сечилото е загарантирана да се намали чисто.Ние се познати за добар квалитет и преференцијални цени!ние посакуваме да имате среќен шопинг!Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.Оваа Педикир Маникир поставена е секоја работа што треба.Тоа Содржи 15 парчиња помине и ноктот алатки за три функции, вклучувајќи рака заштита,лицето за нега, и нога нега.ние, исто така треба вашата feedbck,така што можеме да направиме за нашиот производ подобро,ви благодарам!.Добредојдовте да го купат.Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со притискање на едно копче.Тоа го направи на професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стерилизација, се спречува корозија и намалување на ризикот од инфекции.Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога одите на патување.тоа се направи животот лесно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите