.

.

ЗОШТО-YUE УВ LED Помине Светилка 48W УВ Светлина Помине Фен за Сите Гелови Двојна Раце 36Leds Нокти Светилка Автоматскиот Сензор Дното Професионални Помине Уметност Алатк

ЗОШТО-YUE УВ LED Помине Светилка 48W УВ Светлина Помине Фен за Сите Гелови Двојна Раце 36Leds Нокти Светилка

DEN 712.80

Износ
Во продавницата.

Сушење Скоро Сите Помине Гел : вклучувајќи помине led гелови, ноктите гелови, ноктите тешко гелови, градител гел, ноктите скулптура гел, гел, и LED помине гел и други гел се користи。.Широк Простор за да се Излечи 5 Ноктите на Едно Време : Голем доволно простор на УВ помине фен може да лекување на 5 Нокти во исто време.LED помине светилка обезбеди својства ,брзо, многу енергетски ефикасни и трајни изградба,Реши ги направија ноктите светилка паметни и user-friendly.Зачувај Вашите Пари: Protable и лесен за користење, совршен за DIY помине ентузијасти, уживаат DIY ноктите дома наместо да оди на салон за убавина.Ув гел ноктите ламба, исто така, совршен подарок за вашите пријатели и семејството。.User-friendly Дизајн:Лесни, моќен, заштеда на време, компактен дизајн, лесен за употреба и чиста.Доволно голема простор на УВ помине фен може да лекување на 5 Нокти во исто време.LED помине светилка монистра обезбеди уникатни својства ,брзо, многу енергетски ефикасни и трајни изградба,Реши ги направија ноктите светилка паметни.Доволно голема простор на УВ помине фен може да лекување на 5 Нокти во исто време.LED помине светилка монистра обезбеди уникатни својства ,брзо, многу енергетски ефикасни и трајни изградба,Реши ги направија ноктите светилка паметни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите