.

.

Blufly 24Pcs Сјајни Трепет Тебе Бела Притиснете на Ноктите Долго Ковчег Ombre француски Ноктите Голи Лажни Ноктите Уметност Акрилик Балерина, Лажни Нокти, Совети за Жени и

Blufly 24Pcs Сјајни Трепет Тебе Бела Притиснете на Ноктите Долго Ковчег Ombre француски Ноктите Голи Лажни

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Ако ви се грижи кога отстранување подоцна, лажни нокти може да се рециклираат.Целосна покриваат ноктите уметност лесен за употреба.Покрај тоа, Тие ќе трае 2 недели ако се применуваат добро.Ќе може да го изберат најсоодветен помине според големината на вашите нокти капак.Тоа е не-токсични, без мирис, без штета на вашата страна.ОПИС ПРИЛИКИ : подароци, состанок, свадба, работа, годишнина, патуваат и да било друга прилика ПОГОДЕН ГРУПА : жени, мајка ми, мајка во законот, сопруга, ќерка, тетка, сестра, најдобар пријател 100% ЗАДОВОЛСТВО ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Ако не сте задоволни со производи, можете да ги добиете парите назад или бесплатен замена, без било каква причина.Чиста бадемово ноктите декорација, совршен за Свадба, Матурска, Датира, ноќта на Вештерките, Божиќ, Valenti Ден, Подароци, Годишнина Церемонија и Секојдневниот Живот.На нокти налепници е како лепило како лепак,тоа е се направи со enviromental материјал, стандарди за безбедност.Гламурозна лажни нокти се направени од акрил. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ Е НАШИОТ ИЗВРШУВАЊЕ.Ве молиме контактирајте со нас веднаш; ние ќе ги реши вашите проблеми во рок од 24 часа.Ве молиме имајте предвид дека вистинската боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.Прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка и сестра.Покрај тоа, високиот квалитет на акрилик прави лажни нокти трајни и дише.НИЕ СЕ ФОКУСИРА НА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ МОДА НАКИТ ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ.Топло Совети : По носиш на лажни нокти не се обидуваат да ја добиете вашата раце влажни во fisrt неколку минути.Чистење на вашите нокти, а потоа изберете вистинската големина на ноктите, ќе се применуваат лепак налепницата на ноктите и притиснете и држете го копчето за 20 секунди.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите