.

.

SGZYJ Ноктот Чекан Влакна се Справи со Ноктите Чекан, Мулти-Спецификација Ноктот Чекан Столар е Чекан Помине Клип Чекан (Големина : 8oz)

SGZYJ Ноктот Чекан Влакна се Справи со Ноктите Чекан, Мулти-Спецификација Ноктот Чекан Столар е Чекан Помине

DEN 1720.56

Износ
Во продавницата.

Име на производ : парична Казна полиран ноктот чекан со влакна се справи.Производот категорија : Hamaxe.Високо-јаглероден челик чекан главата, посебна апликација технологија, добар анти-пад на перформансите.TPR гума-пластични влакна рачка, удобен зафат, силна отпорност.Дизајн : Три големини за да го изберете, спецификации : 8oz/16oz/24oz.Име на производ : парична Казна полиран ноктот чекан со влакна се справи.Производот категорија : Hamaxe.Високо-јаглероден челик чекан главата, посебна апликација технологија, добар анти-пад на перформансите.TPR гума-пластични влакна рачка, удобен зафат, силна отпорност.Дизајн : Три големини за да го изберете, спецификации : 8oz/16oz/24oz.Име на производ : Ноктот hammer Daily мебел, отворено активности, самостојно возење патување, носат-на, подарок tools Package содржи : 1x ноктот hammernotes : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.(Само продаде на главни производи, а не и други производи)Совршени Димензии, Лесна за Носење, погодно за работа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите