.

.

Спортови и Активности на Отворено / 8x40 Висока Моќност Динамичен Автофокус BAK4 Призма FMC Леќата Двоглед Компактен со Ноќно Живот Водоотпорен Бинокуларна за Птицата Г

Спортови и Активности на Отворено / 8x40 Висока Моќност Динамичен Автофокус BAK4 Призма FMC Леќата Двоглед

DEN 1648.80

Износ
Во продавницата.

HD Супериорен Оптика : Најдобри целосно мулти-слој облоги зелена филмот цел леќа и сина филм окуларот, Големи BAK4 призма, гаранција на клучните елементи на оптички уред, направете вашиот поглед посветла, појасни и да даваат јасни слики.Професионални Моќен Двоглед : Дизајниран со 8 X моќ зголемување, 40mm голема цел леќа добро за брзо се движат предмет, се идеални за птицата гледа, возење, спортски настани.Јасно Слаба Светлина Визија : На Двоглед може да донесе јасна визија во слаба светлина состојба, но не и во не целосно во темнина.Совршен за Концерти во текот на ноќта.Автофокус Прилагодување : Лесен за употреба за единствена авто-фокус дизајн, не треба да се прилагоди на фокус, повеќе едноставни за деца возрасни операција, само погледни низ двоглед.Издржливи & Удобен Зафат : моќен двоглед е направен од гума-оклопни слој и кожа, оптика со магла-доказ слој го спречува влага, прашина и остатоци од добивање внатре во двоглед, го осигурува водоотпорен,шок-отпор, траен и обезбедува цврст стисок. ★Задоволни-Ако не сте задоволни со купување искуство, само нас контакт и да ни кажете што можеме да направиме за да го реши проблемот!Ако производ не ги исполни вашите очекувања или не одговара на описот, ние ќе го замени производот или враќање 100% од парите за вас.Спецификации : Модел : 8x40 Magnification : 8 XObjective Дијаметар : 40mm Eyepiece Дијаметар : 22mm Prism Материјал : BAK4 Package : 1 x Двоглед.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите