.

.

Nhlzj Спортови и Активности на Отворено / 10x50 HD Висока Моќност Двоглед Компактен со Јасни Слаба Светлина Визија за Птицата Гледа Животот Водоотпорен BAK4 Призма FMC Леќа ?

Nhlzj Спортови и Активности на Отворено / 10x50 HD Висока Моќност Двоглед Компактен со Јасни Слаба Светлина

DEN 1128.00

Износ
Во продавницата.

Совршен за Концерти во текот на ноќта.Водоотпорен Двоглед : Ова HD водоотпорен, магла-доказ, прашина-доказ, shockproof двоглед, изградена во објективот прашина маска и о-прстен запечатени оптика може да се спречи леќа од прашина/влага/остатоци, обезбедува живеење водоотпорен функција, погодни за повеќето временски услови и животната средина(забелешка : тоа не може да се користи во поројниот дожд за долго време или потопено во вода). ★Задоволни-Ако не сте задоволни со купување искуство, само нас контакт и да ни кажете што можеме да направиме за да го реши проблемот!Ако производ не ги исполни вашите очекувања или не одговара на описот, ние ќе го замени производот или враќање 100% од парите за вас.Совршен двоглед за птицата гледа, концерти, фудбал,качување, пешачење, возење, гледајќи дивиот свет и сценографијата.На Двоглед може да донесе јасна визија во слаба светлина состојба, но не и во не целосно во темнина.Професионални Висок Напојува Двоглед : Двоглед со 10 X висока моќност зголемување и 50mm цел леќа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите