.

.

Скаут Полк Наметка Ќебе Анкета Корпус Кејп Качулка Аниме Cosplay Костим Облека

Скаут Полк Наметка Ќебе Анкета Корпус Кејп Качулка Аниме Cosplay Костим Облека

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

Фланелен боксери.Стил : Скаут Полк Наметка Ќебе Анкета Корпус Кејп Качулка Аниме Cosplay Костим Облека за Мажи Жени Тинејџерите.Ткаенини : Фланелен Боксери.Меки и да се задржи топло во студените денови.Вклучувајќи : Наметка ќебе само.Прилики : Совршен за ноќта на Вештерките, Божиќ, се облекуваат, тема партија, секојдневно носење, дома, на отворено, учење, одмор и сл.Тоа е исто така одличен подарок за вашето семејство и пријатели.Size : Small( 150*70cm/59.1*27.6 инчен); Среден(160*90cm/63*35.4 инчен); X-Големи(63*43.3 инчен).Ве молиме погледнете го големина информации кога ќе се направи нарачка.Ви благодариме!!!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите